JU-KA-DO treniruotės

Treniruotės vykdomos specializuotoje sporto salėje, kur yra imtynių kilimas, bokso maišai ir kitos reikalingos priemonės.
Programą sudaro 5 pagrindinės dalys:

  • Bendrųjų įgūdžių. Skirta koordinacijos lavinimui ir sudaryta iš įvairios imtynių ir gimnastikos pratimų
  • Karate technikos ir taktikos mokymo
  • Dziudo technikos ir taktikos mokymo
  • Teorinio ir psichologinio pasirengimo. Susipažįstama su kovinių menų istorija ir filosofija, gilinamos technikos atlikimo ir taktikos būdų žinios. Taip pat formuojamas teisingas psichologinis pasirengimas varžyboms bei mokomasi valdyti įvairias psichlogines būsenas
  • Bendrojo fizinio pasirengimo. Pagrindinių raumenų grupių ir lakstumo lavinimas bei testavimas

Specialūs užsiėmimai gerinantys fizinę sveikatą ir formą

Be karate ir dziudo užsiėmimų mūsų įstaigoje taip pat yra ir treniruoklių sporto salė. Salėje yra visa reikalinga įranga tam, kad lavinti pagrindines raumenų grupes, palaikyti gerą fizinę formą, gerinti bendrą raumenų tonusą, reguliuoti viršsvorį ir kūno apimtis.

Visiems norintiems, mūsų įstaiga siūlo darbo programą susidarančią iš kvėpavimo ir jogos pratimų, taip pat programą su svarmenimis, apimančią įvairius raumenų darbo režimus ir galinčią būti orientuota į hipertrofinę (raumenų masės) ar maksimalią jėgą. Taip pat, yra visas kompleksas pratimų stuburui stiprinti, kuris yra pažeidžiamiausia nesportuojančio žmogaus vieta.

Individualiai sportuoti galima pasirenkant sau patogiausią laiką nuo 9.00 val. ryto iki 21.00 val. vakaro, o norintiems sportuoti sveikatingumo grupėse pagal sudarytą programą yra skirtas laikas rytais – 10.00-11.30 val. ir vakarais – 19.30-21.00 val.

Kviečiame mokytis

DZIUDO – KARATE – IMTYNIŲ GRUPĖS
I – III – V
VAIKŲ
JAUNIŲ
SUAUGUSIŲ
7 – 12 m
13 – 18 m
19 – … m
16:30-18:00
18:00-19:30
19:30-21:00
SVEIKATINGUMO, JOGOS PRATYBOS
II – IV
18:00-19:30